This website is also available in English!

Would you like to switch to the English version?

Yes, switch to English
or

Timo Wünsche i aquascaping

Timo Wünsche lubi tworzyć nano aranżacje. Zawsze próbuje tworzyć je w sposób potęgujący wrażenie przestrzenności tych małych zbiorników. Przywiązanie do detalu to podstawa. Rośliny w jego zbiornikach są niesamowicie zdrowe.

Oczywiście zespół Aqua Rebell zapytał Timo jak dowiedział się o nawozach Aqua Rebell.

„Przerzuciłem się na nawozy Aqua Rebell bo można je kupić w doskonałej cenie i dlatego, że ich skład oraz stosowanie są doskonale wytłumaczone. Znajdziesz tam nawóz do każdego akwarium“

„Pebbly Water“ 30×30×20 cm

Nano aranżacja z niesamowitym układem kamieni otoczonych tylko Eleocharisem i Marsilea’ą. Piaszczysta przednia strefa zbiornika kontrastuje z roślinami.

„Contest 2010“ 30×30×20 cm

Aranżacja powstała na bazie „Pebbly Water“ i podobnie jak ta aranżacja ma bardzo naturalny i harmonijny charakter z akcentami kolorystycznymi. Ciemna zieleń z tyłu akwarium doskonale uzupełnia kompozycję. Zbiornik wygląda na o wiele większy niż jego rzeczywiste 18l.

„Sungreen“ 30×30×20 cm

„Sungreen“ to zielone nano-marzenie akwarysty oparte na roślinie Utricularia graminifolia. Z tyłu akwarium kształt aranżacji podkreśla Rotala i Microsorium. Dyskretnie usytuowane kamienie Dragon Stone stanowią bazę dla innych roślin.